Abstract:
Процеси глобалізації, що відбуваються в усьому світі, в різних видах життєдіяльності людини, докорінно змінила хід розвитку спортивної індустрії. Суб'єкти спортивного співтовариства стали використовувати глобальні можливості, що з'явилися у їх діяльності, а й у формуванні ринку праці спортсменів високої кваліфікації, в тому числі в видах спорту пов'язаних зі обертом значних обсягів грошових коштів [2, 3].
Визначення складу і структури моделі управління міграційними процесами у сучасному спорті має в цих умовах вирішальне значення.
Органи державного управління фізичною культурою і спортом (на всеукраїнському та місцевому рівнях) все більше уваги змушені приділяти міграційним процесам спортсменів і тренерів. Однак рівень такого управління, необхідно підвищувати з урахуванням об'єктивних закономірностей розвитку суспільства і специфічних умов фізкультурно-спортивного руху в регіонах країни. Для будь-якої сфери економіки, в тому числі сфера фізична культура і спорт, характерні, перш за все, легальна, добровільна, зовнішня і внутрішня міграція.
Description:
Лисенко І. А. Організаційна модель управління механізмами міграційних потоків у сучасній спортивній індустрії України / І. А. Лисенко, С. Ю. Здоренко // Управління та адміністрування в умовах протидії гібридним загрозам національній безпеці: Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 7 грудня 2020 року). К.: ДУІТ, 2020. - С. 149-150.