Аннотации:
Проблемне коло оцінцки стану просторової організації тіла людини протягом багатьох десятиліть залишається в центрі уваги фахівців. Відповідно віку тілесна соціалізація грає важливу роль в отриманні визнання, особливо в молодіжних субкультурах. У той самий час кількість молодших школярів з різними порушеннями просторової організації тіла і дисгармонічність фізичного розвитку, що зростає із року в рік, свідчать про те, що ефективність процесу фізичного виховання у сучасних умовах у школі пов’язана із залученням сучасних технологій, які дозволяють адекватно вимірювати й оцінювати вплив різноманітних чинників на стан просторової організації тіла підростаючого покоління.
Вивчення показників фізичного розвитку школярів 7-10 років, зокрема, соматометричних та соматоскопічних величин, показників сагітального профілю постави та пружнов’язких властивостей м'язів: m. rectus femoris, m. gluteus maximus, m. gastrocntmius дозволило визначити кількісні показники просторової організації тіла вище зазначеного контингенту.
Описание:
Ковбас, Л. Я. Моніторинг просторової організації тіла школярів в процесі фізичного виховання : кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня магістра: за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт, освітньою програмою «Фітнес та рекреація» / Л. Я. Ковбас. ─ Київ : НУФВСУ, 2021. ─ 62 с.