Методичні вказівки до самостійної роботи здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 091 Біологія та біохімія, спеціалізації «Фізіологія рухової активності» з дисципліни «Фізіологія вищої нервової діяльності та психофізіологія»

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Автори

Філіппов М. М.
Ільїн В. М.
Хмельницька Ю. К.

Заголовок журналу

Журнал ISSN

Назва тому

Видавець

НУФВСУ

Анотація

Методичні вказівки спрямовані на формування визначених освітньо-професійною програмою професійних компетентностей, здатностей до застосування у професійній діяльності теоретичних знань основних характеристик функціонування ВНД та психофізіології, їх особливостей функціонування в умовах фізичних навантаженнях у спортсменів різних спеціалізацій, а також фізіологічних критеріїв, засвоєння вмінь і навичок фізіологічного контролю функціонального стану за показниками ВНД та психофізіологічними змінами у тих, хто займається оздоровчими вправами та спортом.

Опис

Методичні вказівки до самостійної роботи здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 091 Біологія та біохімія, спеціалізації «Фізіологія рухової активності» з дисципліни «Фізіологія вищої нервової діяльності та психофізіологія» / упоряд. М. М. Філіппов, В. М. Ільїн, Ю. К. Хмельницька. – Київ: НУФВСУ, 2024. – 42 с.

Бібліографічний опис

URI

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced