Фізична терапія осіб після ампутацій нижніх кінцівок
Вантажиться...
Дата
Автори
Філоненко В. О.
Заголовок журналу
Журнал ISSN
Назва тому
Видавець
НУФВСУ
Анотація
Об'єкт дослідження – процес відновного лікування із застосуванням засобів фізіотерапевтичних втручань хворих на цукровий діабет після ампутації нижніх кінцівок.
Предмет дослідження – структура й зміст поетапної програми фізіотерапевтичних втручань для хворих на цукровий діабет, які перенесли ампутації нижніх кінцівок на різному рівні.
Мета роботи - удосконалити програму фізіотерапевтичних втручань для хворих на ЦД після ампутації нижніх кінцівок. Для досягнення мети були поставлені наступні завдання: 1. Проаналізувати й узагальни дані сучасної спеціальної науково-методичної літератури з використання засобів і методів фізичної терапії для хворих на цукровий діабет, які перенесли ампутації нижніх кінцівок на різному рівні. 2. Розробити програму фізіотерапевтичних втручань для хворих з урахуванням рівня ампутації, клініко-функціональних показників рухової активності хворих на цукровий діабет. 3. Відповідно до поставлених SMART- цілей розробити диференційовану програму фізіотерапевтичний втручань для хворих на цукровий діабет, які перенесли ампутації нижніх кінцівок на різному рівні та оцінити її ефективність.
Опис
Філоненко В. О. Фізична терапія осіб після ампутацій нижніх кінцівок: кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра: спец. 227 – Фізична терапія, ерготерапія освітньою програмою: «Фізична терапія» / Владислав Олександрович Філоненко. - Київ: НУФВСУ, 2023. – 90 с.