Короткий опис(реферат):
Заняття скелелазінням сприяють раціональному використанню дозвілля і є популярними серед дитячого контингенту. Заняття на скелелазних стендах проводилися як окремо, так і як компонент комплексної рекреаційно-оздоровчої програми, наприклад у мотузковому парку. В спеціальній літературі представлено роботи, присвячені технічній та фізичній підготовці в скелелазінні [4, 5], однак недостатньо вивчені питання використання засобів скелелазіння в рекреаційній діяльності дитячого контингенту.Потребують розробки педагогічні умови ефективної
організації занять скелелазінням у процесі рекреаційної діяльності дітей молодшого шкільного віку.Не розкриті питання впливу занять скелелазінням на емоційний та психологічний стан дітей. Тому вивчення особливостей впровадження засобів скелелазіння в рекреаційну діяльністьдітей молодшого шкільного віку єактуальним та потребує подальшої розробки.
Бібліографічний опис:
Благій, О. Л. Теоретичні засади впровадження засобів скелелазіння в рекреаційну діяльність дітей молодшого шкільного віку / О. Л. Благій, М. В. Кадієва, А. О. Стрижак // Фізична реабілітація та здоров’язбережувальні технології: реалії та перспективи : тези доповідей ІІІ Всеукраїнській науково - практичної інтернет-конференції. – Полтава, 2017. – С. 271-273.