Короткий опис(реферат):
Мета дослідження – дослідити вплив заходів фізичної терапії нa вiдновлення рухової функцiї дітей з тяжкою черепно-мозковою трaвмою в умовах стаціонару.
Завдання дослідження: 1. Провести узагальнюючий аналіз літературних джерел з питання черепно-мозкового травматизму у дітей. 2. За даними літератури проаналізувати сучасні підходи до застосування заходів фізичної терапії в комплексній реабілітації дітей із ЧМТ. 3. Розробити алгоритм застосування заходів фізичної терапії для дітей із ЧМТ на стаціонарному етапі. 4. Дослідити ефективність розробленого алгоритму.
Теоретична значущість роботи полягає в теоретичному обґрунтуванні основних положень щодо застосування заходів фізичної терапії при тяжкій ЧМТ у дітей на стаціонарному етапі, з урахуванням сучасних принципів нейрореабілітації та моделі МКФ.
Практична значимість отриманих результатів полягає в доповнені наявних знань про вплив заходів фізичної терапії на відновлення рухової функції дітей із важкою ЧМТ можливості використання нових знань в практиці реабілітації тематичного контингенту.
Бібліографічний опис:
Соболь С. О. Нервово-м'язові розлади в дитинстві при тяжкій черепно-мозковій травмі: фізіотерапевтичне втручання в умовах стаціонару: кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра: спец. 227 – Фізична терапія, ерготерапія освітньою програмою: «Фізична терапія» / Сергій Олександрович Соболь. - Київ: НУФВСУ, 2023. – 80 с.