dc.description.abstract |
Результати нашого дослідження підтверджують, що в процесі фізичного виховання необхідно впроваджувати новітні різноманітні види рухової активності, про що свідчить кількість варіативних модулів, представлених у програмі з фізичної культури.
Наша експериментальна програма дослідження базувалася на використанні засобів, представлених програмою, а також додано елементи фітнес-технологій, зокрема стретчинг, фітнес-резинки і фітбол, пілатес. В процесі занять дівчата виконували вправи танцювальної аеробіки в різному темпі (високоударна та низькоударна аеробіка), силові вправи при інтервальному тренуванні, спрямованому на розвиток різних груп м’язів (TWB, CALLANETICS, UPPER BODY, SCULPT, ABT).
Важливим практичним результатом для нас були й ті, котрі підтверджували бажання відвідувати додатково секції з різних видів рухової активності. Так, з тієї кількості дівчат, котрі не відвідували секції 12% почали цікавитися де проводяться такі заняття поза шкільною системою освіти; 9% респондентів запитували про проведення занять кваліфікованими фахівцями, 5% дівчат безпосередньо почали відвідувати додатково заняття. |
uk_UA |