Комплексна програма фізичної реабілітації для осіб з наслідками гострих порушень мозкового кровообігу у пізньому відновному періоді

Loading...
Thumbnail Image

Date

Authors

Керестей В. В.

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

НУФВСУ

Abstract

Дисертація присвячена питанням обґрунтування, розробки та оцінки ефективності комплексної програми фізичної реабілітації з використанням методу функціонального тренування для осіб з наслідками гострих порушень мозкового кровообігу у пізньому відновному періоді. У програмі акцентована увага на покращенні показників якості життя за Міжнародною класифікацією функціонування, корекції рухових розладів та поверненні пацієнтів до попереднього рівня функціонування. Дослідженнями доведено ефективність запропонованої програми у порівнянні з традиційними підходами. Встановлено, що використання в програмах постінсультної реабілітації спеціалізованих методів, заснованих на функціональному тренуванні, є шляхом збільшення функціональних можливостей та покращення адаптації пацієнтів, що перенесли інсульт. Результати дослідження впроваджені у реабілітаційний процес відділення нейрореабілітації Київської міської клінічної лікарні № 8, у навчальний процес кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України, що підтверджено відповідними актами впровадження.

Description

Керестей В. В. Комплексна програма фізичної реабілітації для осіб з наслідками гострих порушень мозкового кровообігу у пізньому відновному періоді: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.03 / В. В. Керестей. - Київ, 2019.

Citation

URI

Collections

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By