Вдосконалення фізичної підготовки спортсменів у вітрильному спорті на етапі спеціалізованої базової підготовки (в класі яхт LASER)
Loading...
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
НУФВСУ
Abstract
Дисертація присвячена вдосконаленню фізичної підготовки спортсменів у вітрильному спорті на етапі спеціалізованої базової підготовки (клас яхт LASER). На основі аналізу факторів, що визначають ефективність змагальної діяльності кваліфікованих спортсменів у вітрильному спорті (клас яхт LASER), визначено передумови застосування тренувальних засобів та встановлено напрями вдосконалення контролю фізичної підготовленості яхтсменів. За результатами педагогічного тестування та лабораторних досліджень визначено характеристики фізичної підготовленості, динамометричні, електроміографічні і стабілометричні характеристики спортсменів у вітрильному спорті клас яхт LASER як передумови розробки тренувальної програми. Визначено спеціалізовану спрямованість тренувального процесу яхтсменів. Розроблено алгоритм удосконалення фізичної підготовки спортсменів у вітрильному спорті та створено на його основі програму тренувальних занять. Експериментально доведено ефективність розробленої програми та впроваджено в практику тренувального процесу яхтсменів.
Description
Савченко К. Ю. Вдосконалення фізичної підготовки спортсменів у вітрильному спорті на етапі спеціалізованої базової підготовки (в класі яхт LASER) : дис. ... д-ра філософії : 017 Фізична культура і спорт. К. : НУФВСУ, 2026. 282 с.

