Browsing Наукові видання by Author "Хабінець Т."

Sort by: Order: Results:

 • Кашуба В.; Хабінець Т. (Теорія і методика фізичного виховання і спорту, 2004)
  Дослідження присвячене проблемі пошуку шляхів удосконалювання процесу фізичного виховання дітей шкільного віку шляхом підвищення ефективності технології аналізу й оцінки їхньої постави. Уперше теоретично сформульована й ...
 • Жук Г.; Хабінець Т. (У статті розглядається проблема збільшення показників захворюваності серед підростаючого покоління. Сьогодні велике значення представляють різні види оздоровчих занять у воді, одним з яких є аквафітнес. В результаті педагогічного дослідження, була застосована програма занять аквафітнесом, яка сприяла підвищенню функціональних показників у дітей молодшого шкільного віку., 2016)
  У статті розглядається проблема збільшення показників захворюваності серед підростаючого покоління. Сьогодні велике значення представляють різні види оздоровчих занять у воді, одним з яких є аквафітнес. В результаті ...
 • Лапутін А.; Кашуба В.; Хабінець Т. (Теорія і методика фізичного виховання і спорту, 2005)
  Приведений ретроспективний аналіз розвитку кінетики тіла людини як системи знань про рухову функцію тіла людини. Автори пропонують понятійний апарат, який характеризує рухову функцію людини.
 • Бишевець Н.; Хабінець Т. (Теорія і методика фізичного виховання і спорту, 2006)
  Розглядається навчальна програма з предмету "Інформатика" на прикладі вивчення одного з модулів, висвітлюється питання оцінювання предметних знань у вузах фізкультурного профілю в умовах кредитно-модульної системи навчання.

Search DSpace


Browse

My Account