Browsing by Subject "державне регулювання"

Sort by: Order: Results:

 • Опанасюк Н. А. (Державне регулювання сфери туризму України в контексті процесів євроінтеграці : монографія, 2019)
  У публікації розглянуто особливості державного регулювання туризму в Україні; визначено основні форми та види державного регулювання, зокрема ліцензування, сертифікація та стандартизація, державний нагляд за здійсненням ...
 • Опанасюк Н. А.; Охріменко А. Г. (Перспективи розвитку туризму в Україні та світі: управління, технології, моделі, 2018)
  У статті розглянуто впровадження, за прикладом європейських країн, моделі публічного управління туризмом. Адже в більшості країнах світу на державній основі створено національні туристичні організації, основним завданням ...
 • Антонишин А. П. (Регіональна політика: політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура, 2019)
  Метою дослідження є аналіз туристичного потенціалу Вінницької області та оцінка бізнес середовища регіону стосовно розвитку об’єктів туристичної індустрії, пропозиції розбудови ринку туризму на Вінниччині.
 • Мічуда Юрій; Дутчак Мирослав (Теорія і методика фізичного виховання і спорту, 2010)
  Визначені сукупність методів та форм державного регулювання процесу становлення та розвитку ринку у сфері фізичної культури і спорту.
 • Опанасюк Наталія; Туник Олександр (United States of America in the Modern World: Politics, Economics, Law, Society : Collection of the Materials II International Scientific and Practical Conference, 2015-05-15)
  Трансформаційні процеси та конфлікти у сучасному світі формують потребу у глибокому дослідженні та впровадженні правових механізмів захисту прав та безпеки туристів. Дослідження правової системи США, як одного з найбільших ...

Search DSpace

Browse

My Account